Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 846 produkty.
20t 360 stopniowy elektryczny gramofon do linii produkcyjnej z pilotem
| Nazwa produktu: | 20t 360 stopniowy elektryczny gramofon do linii produkcyjnej z pilotem |
|---|---|
| Rozmiar samochodu: | Niestandardowa długość i niestandardowa szerokość |
| Ładowność: | Do 100 ton |
Obrotowy obrotowy stół elektryczny, płaski wózek transportowy Q235
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| aplikacji: | Pole przemysłowe |
Zautomatyzowany, ciężki elektryczny stół obrotowy, niestandardowe urządzenia do przenoszenia materiałów
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| aplikacji: | Pole przemysłowe |
Napędzany baterią bezdotykowy wózek transferowy 100 ton do stali H
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Billet Factory 5t Transfer Elektryczny wózek szynowy
| Zasilacz: | Kabel komórkowy |
|---|---|
| Dystans biegowy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Elektryczny kolejowy kierowany 2000kg wózek do przenoszenia wagi
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, fabryka stali, linia produkcyjna, przemysł kęsów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Stabilna struktura Części maszyny do obróbki hydraulicznego podnośnika 5T wózek do przenoszenia
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Pojemność ładowania: | Dostosowane |
Zastosowany pojazd sterowany automatycznie szybą z rolką
| Władza: | Zasilany bateryjnie |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Ładowność: | 1-1500 ton |
Elektryczne wózki przenośne
| Zasilanie: | Kabel komórkowy |
|---|---|
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Elastyczne wózki do przenoszenia baterii na kolei
| Kolor: | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pole przemysłowe, przeniesienie motoreduktora |
| Gwarancja: | 24 miesiące |

