Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 865 produkty.
Samochody do transportu cewek akumulatorowych z ramą V
| Nazwa produktu: | Samochody do transportu cewek akumulatorowych z ramą V |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Stalowa rama spawana, mobilny wagon do transportu linowego w przemyśle węglowym
| Zasilanie: | Kabel komórkowy |
|---|---|
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Wózek do transportu materiału ze stopionej stali, wózek zasilany bateryjnie Wózek transportowy z ekranem LED
| Funkcja: | Stabilna, bezpieczna, wysoka temperatura |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe: | 30t |
| Pojemność: | Forma 1 ton do 300 ton |
Zasilanie bateryjne Brak szyny Typ 20t Bezszynowy wózek transferowy jako samochód do transportu cewki
| MATERIAŁ: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Przeniesienie magazynu w transporcie kolejowym Producent samochodów
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|---|
| Aplikacja: | magazyn, na transporterze kolejowym |
| Ładowność: | 1-1500 ton, dostosowany samochód transportowy |
Miejsce budowy Elastyczny skręty skręty płaskowierzchniowe Transferowy samochód
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, przemysł maszynowy, linia montażowa, przemysł kęsów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Inteligentny wózek transportowy do matryc Agv Q235 25m / min 12t
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Podanie: | transfer formy, przenoszenie z pola na pole |
Samochód elektryczny do transportu szynowego
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Tryb zasilania: | Bęben kablowy |
| Urządzenia elektryczne: | Siemens, Schneider, Nord |
Fabryczny transport kolejowy Zasilanie bateryjne 10-tonowy wózek z platformą
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, fabryka stali, linia produkcyjna, przemysł kęsów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Wykonanie operacji przewozu kolejowego niskiego napięcia w przemyśle
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |

