Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 857 produkty.
Wózek do transportu form wtryskowych Duża nośność elektryczna 12 miesięcy gwarancji
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
63t Przemysłowy wózek do transportu materiałów, Elektryczny wózek do blach z blachy stalowej
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Konstrukcja belki belkowej Hydrauliczne urządzenie podnoszące, dostosowane wózki do materiałów przemysłowych
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Wózek elektryczny z napędem płaskim, wózek transportowy o pojemności 1 - 300T z napędem
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Zasilanie: | Przesuwna linia |
| Kolor: | dostosować |
Ciężkie wózki do transportu materiałów do urządzeń o ładowności 1 - 100 ton
| aplikacji: | Przemysł ciężki |
|---|---|
| Rozmiar samochodu: | Można dostosować |
| Ładowność: | Do 100 ton |
Zmotoryzowany wózek szynowy do transformatora, przyczepa do transportu szynowego z pilotem do transportu materiałów
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Zasilanie: | Kabel mobilny |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Q235 Train Traverse 90 stopniowy stół do przenoszenia lokomotywy
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Podanie: | Pole przemysłowe, trawers pociągu |
Zasilany bateryjnie bezszynowy wózek transferowy dla przemysłu węglowego
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Rolki kablowe Zmotoryzowany wózek transportowy 500T Obciążenie do obsługi instalacji
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| ładowność: | 1-1500T |
| Rozmiar samochodu: | dostosowane |
Warsztat elektryczny Płaski beztorowy wózek transferowy 20t dookólny
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |

