Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 846 produkty.
Zmienny zmotoryzowany wózek transferowy Dostosowany wymiar 10T Ładowność
| Ładowność: | 10T |
|---|---|
| Wymiar: | dostosować |
| Użycie: | Heavy Duty |
Elektryczny wózek do przenoszenia szyn niskiego napięcia do dużych konstrukcji stalowych
| Tryb zasilania: | Moc niskiego napięcia |
|---|---|
| aplikacji: | Przemysł ciężki |
| Rozmiar samochodu: | Można dostosować |
Certyfikat CE ISO Motorowy holowany transfer Bogie w pomieszczeniach
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Niskonapięciowe tory kolejowe Bogie do 300T na sprzedaż
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Aluminiowy wózek do przenoszenia szyn 1 - 300T Przemysłowy wózek do przenoszenia ładunków
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Cylinder Object Rail Transfer Cart V Frame 0 - 20m / Min Prędkość pracy
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
V - Deck Groove Podnośnik hydrauliczny Wózek transportowy Aluminiowy wózek transportowy
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Wózek do transportu form wtryskowych Duża nośność elektryczna 12 miesięcy gwarancji
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
63t Przemysłowy wózek do transportu materiałów, Elektryczny wózek do blach z blachy stalowej
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Konstrukcja belki belkowej Hydrauliczne urządzenie podnoszące, dostosowane wózki do materiałów przemysłowych
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |

