Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 857 produkty.
Steel Mills Anti Heat 20-tonowy wózek do przenoszenia kadzi
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł ciężki, huty |
| Rozmiar samochodu: | Można dostosować |
Magazyn rolek stalowych 20 m / min 1T na wózku transportowym szynowym
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Wózek do przenoszenia akumulatora z napędem elektrycznym do obsługi części konstrukcyjnych
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
|---|---|
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
| Podanie: | Transport materiałów, transfer branżowy |
Akumulatorowy elektryczny wózek transferowy 3ton z pilotem joysticka
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
| Ładowność: | 1-1000 ton, dostosowana pojemność 3t |
Zasilany bateryjnie wózek do form o dużej wytrzymałości, wszechkierunkowy 30 ton
| Aplikacja: | obsługa formy matrycowej |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane, żółte, szare, niebieskie |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Zmotoryzowany wózek transportowy napędzany kablem elektrycznym na szynie 0 - 20 m / min
| Zasilacz: | Napędzany kablem elektrycznym |
|---|---|
| Dystans biegowy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Elektryczny pojazd kolejowy z napędem metalowym
| Zasilacz: | Kabel komórkowy |
|---|---|
| Dystans biegowy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Fabryka Aluminiowa Przycisk przycisku uruchomić Pojazd do obsługi torów
| Nazwa produktu: | Fabryka Aluminiowa Przycisk przycisku uruchomić Pojazd do obsługi torów |
|---|---|
| Zasilanie: | Kabel komórkowy |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Napęd na dwa koła z urządzeniem podnoszącym do bezszynowego wózka transportowego w fabryce
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Ładowność: | Dostosowane |
300 500 kg regulowana platforma podnosząca nożyczką o trakcji
| Kolor: | niestandardowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Pojemność ładunkowa: | niestandardowe |

