Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 865 produkty.
OEM Dc Motor 50T Hydrauliczny wózek transportowy z podnoszeniem sterownym
| Nazwa Peoduct: | Zasilany bateryjnie 50-tonowy wagon podnoszący |
|---|---|
| Pojemność (t): | 1-1000 ton |
| Pakiet: | Cały wózek jest zapakowany w wysokiej jakości plastikową szmatkę |
Samobieżne szyny 20t Cewki Wózki transportowe z ramą U
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Podanie: | transfer cewki stalowej, obsługa cewki kablowej, warsztat, linia produkcyjna |
Elektryczny wózek przeładunkowy Bezszynowy wózek do przenoszenia form Heavy Duty For Foundry
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Q235 25t Wózek transportowy z napędem elektrycznym z podnoszeniem
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Podnoszenie wózka do przenoszenia akumulatora z rur stalowych 20T za pomocą koła szynowego
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Kolor: | niestandardowe |
| Zastosowanie: | Pole przemysłowe, stalowa roślina, transport rur stalowych |
Mold Industry Bezśladowy elektryczny wózek transportowy z napędem silnikowym
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Ładowność: | 1-1500T dla bezszynowego wózka transferowego |
10 tony wózka z hydraulicznym podnośnikiem
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, przemysł maszynowy, linia montażowa, przemysł kęsów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Sprzęt do transportu materiałów luzem CE Wózek zasilany baterią na szynach 12 miesięcy gwarancji
| Nazwa produktu: | Sprzęt do transportu materiałów sypkich CE zasilany bateryjnie wózki transportowe na szynach |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Podanie: | Pole przemysłowe |
20m / min 6-tonowy płaski stół do transportu szynowego
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Zmotoryzowany 30-tonowy wózek transportowy Interbay
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |

