Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 865 produkty.
Wózek na baterie 20T RGV Rail Shuttle do logistyki magazynowej
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Podanie: | Pole przemysłowe, Magazyn i transfer logistyczny |
Elektryczny wózek transportowy Heavy Duty Factory 10t na torze
| Aplikacja: | transport fabryczny |
|---|---|
| Ładowność: | 1-1500T |
| Rozmiar samochodu: | Dostosowane |
Pilot zdalnego sterowania Elektryczny wózek transportowy bez szyny 25 ton
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Ładowność: | 1-1500T dla bezszynowego wózka transferowego |
Bezpieczeństwo czujników sterowania baterii bezrelowy wózek do przenoszenia materiału
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, przemysł maszynowy, linia montażowa, przemysł kęsów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Żółty silnikowy wózek transferowy z hydraulicznym systemem podnoszenia 20T Obciążenie znamionowe
| Obciążenie znamionowe: | 305 |
|---|---|
| Tryb zasilania: | Szpula do kabli lub na żądanie |
| Funkcje: | Z układem hydraulicznym |
Elektryczne przemysłowe wózki gąsienicowe 20 m / min o ładowności 1 tony
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pole przemysłowe |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
40-tonowy elektryczny wózek platformowy do przenoszenia form bez gąsienic
| kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Ładowność: | 1-1500T dla bezszynowego wózka transferowego |
Nieograniczony czas Transfer baterii Koszyk Niskie napięcie Stabilny Start Łatwy w użyciu
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Podanie: | Pole przemysłowe |
Elektryczny wózek szynowy zasilany bateryjnie
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, magazyn, linia produkcyjna |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
10 Ton Steel Factory bezrelowy wózek do przenoszenia
| Nazwa produktu: | Bezszynowy wózek transportowy ze stali o udźwigu 10 ton |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Gwarancja: | 24 miesiące |

