Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transportation car ] mecz 851 produkty.
Moc szyn prądowych 4 koła ciężkich ładunków w fabryce kotłów transportery szynowe
| aplikacji: | Linia produkcyjna lub warsztat szyn przejazdowych |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe: | 50t |
| Max. Pojemność: | Do 300 ton |
Rama z napędem hydraulicznym do podnoszenia V Wózek do transportu papieru
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
Zdalnie sterowany bezgąsienicowy wózek platformowy Q235 20m/min
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
| Prędkość: | 0-20m/min |
Heat Resist Chiny wykonane wysokiej jakości wózek do przenoszenia kadzi
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
Samochód z przejezdną szyną jezdną na płytce zwrotnej do linii produkcyjnej do samochodów ciężarowych
| Tryb zasilania: | Baterii |
|---|---|
| Średnica: | Niestandardowa długość i niestandardowa szerokość |
| Ładowność: | Do 50 ton |
wagon kolejowy z barem do linii produkcyjnej
| Minimum Oeder Ilość: | Tryb zasilania |
|---|---|
| Zasady płatności: | Ładowność |
| Dostarczalność: | Rozmiar tabeli |
Wózek do przenoszenia ciężkich łożysk cewki, wózek do przenoszenia ładunków o wysokiej wydajności
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| aplikacji: | Pole przemysłowe |
Trwały holowany samochód przemysłowy do transportu przemysłowego, długi serwisowy przemysłowy transport kolejowy
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość jazdy: | 0-20 m / min |
| Odległość do biegu: | Zgodnie z życzeniem klientów |
ciężarówka do transportu elektrycznego dla inżynierii
| Dostarczalność: | Dostarczalność |
|---|---|
| Zasady płatności: | Warunki płatności |
| Minimum Oeder Ilość: | Minimum Oeder Ilość |
Kpx-50t Elektryczna płaska przyczepa z zasilaniem akumulatorowym do transportu w warsztacie
| Zasady płatności: | T / T; L / C w zasięgu wzroku |
|---|---|
| Minimalna ilość Oeder: | 1 zestaw |
| Supply Aility: | 90 zestawów / miesiąc |

