Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ transport platform ] mecz 383 produkty.
Elektryczny mechaniczny gramofon z platformą dokującą
| Materiał: | Stal Q235B |
|---|---|
| Kolor: | dostosowane, żółty, szary, czerwony, niebieski. |
| Zastosowanie: | fabryka, warsztaty, zakłady, stacje kolejowe |
Magazynowanie 30 tonowy akumulator Platforma z silnikiem Q235
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Hydrauliczny wózek ze stalową platformą sterową
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Prędkość biegu: | 0-20 m / min |
| Odległość biegu: | Według zapotrzebowania klientów |
Sterowanie panelem wiszącym 30-tonowe ciężkie wózki na kółkach Elektryczna platforma ładunkowa
| Materiał: | Q235B Stal |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowany, żółty, szary, niebieski |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Wspieranie spersonalizowanego wózka bez ścieżek
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Kolor: | niestandardowe |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Specjalny stół z wózkiem transportowym trwały i wytrzymały
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Running speed: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
Wykonanie operacji przewozu kolejowego niskiego napięcia w przemyśle
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
4 Koła Mold Transport Elektryczny wózek transferowy, zasilany bateryjnie wózek transportowy
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 12 months |
Wytrzymały 20-tonowy elektryczny wózek transportowy bez szyny
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
Steerable Trackless Handling Cart, Metalurgy Industry Battery Transfer Koszyk elektryczny Transport na podłodze cementu
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |

