Wszystkie produkty
-
Wózek do transferu baterii
-
Wózek do transferu bez tracków
-
Wózek do transportu szyn
-
Automatycznie sterowany pojazd AGV
-
Przemysłowe koła Mecanum
-
Zmotoryzowany wózek transferowy
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózki do transportu materiałów
-
Koszyk transferu cewki
-
Wózek do transferu form
-
Rozwiązania do obsługi materiałów
-
Hydrauliczny wózek do podnoszenia
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek transferowy z zasilaniem szynowym
-
Akcesoria do koszyka transferowego
-
CeyhanNaprawdę jesteś firmą 5-gwiazdkową. Mam nadzieję, że będę pięciogwiazdkowym klientem! -
RaihanTo Raihan z BD. 10 zestawów transferowych zostało dobrze usuniętych. Dziękujemy za staranne i profesjonalne prowadzenie technik w naszej fabryce. Mam nadzieję, że wszystko może pójść dobrze i oczekiwać kolejnej wspaniałej współpracy z tobą! -
MohammedCześć, to mój pierwszy raz, kiedy przyjeżdżam do Chin i odwiedzam fabrykę dwa razy w ciągu jednego roku, doskonała obsługa przeniosła mnie raz po raz i dzieli się ze mną wieloma interesującymi rzeczami. A produkt zaczął działać w naszej fabryce, ciesząc się nawiązać z Tobą współpracę.
słowa kluczowe [ powered trolley cart ] mecz 1155 produkty.
Fabryka 10 ton Transfer formy wtryskowej CE Elektryczny wózek szynowy
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Warsztat, fabryka stali, linia produkcyjna, przemysł kęsów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Chiny niestandardowy wszechkierunkowy fabrycznie sterowany samochód z automatycznym kierowaniem pojazdem do transportu agv
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
0 - 20 m / min Wózek platformy napędu akumulatora z prowadzeniem szynowym 60 ton
| Ramka: | Specjalnie projektowa struktura dźwigla pudełka |
|---|---|
| Kolor: | niestandardowe |
| Zastosowanie: | Pole przemysłowe, transfer zasilany baterią |
Zasilany akumulatorowo automatyczny wózek transportowy Bez szynowego sprzętu transportowego
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Elektryczny wózek elektryczny z napędem szynowym 2tonowy pilot zdalnego sterowania
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| odległość jazdy: | Nieograniczony |
Fabryka w Chinach Elektryczna kołowrotek z napędem na 4 koła napędzany transportem kołowym cena wózka
| Po sprzedaży usługi świadczone: | Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| aplikacji: | Przenoszenie materiałów, produkty warsztatowe |
Ponad długim stołem Wózek bez gąsienic o dużej ładowności 15 ton
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Ładowność: | 1-1500T dla bezszynowego wózka transferowego |
Fabrycznie używane 5-tonowe elektryczne wózki do przenoszenia ładunków
| Zasilacz: | Kabel komórkowy |
|---|---|
| Dystans biegowy: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
Szyna zbiorcza zasilana dużym szynowym stołem 90 stopni do przenoszenia cewek stalowych
| aplikacji: | Linia produkcyjna lub warsztat szyn przejazdowych |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe: | 25t |
| Max. Pojemność: | Do 300 ton |
0 - 20 m / min Szyna zasilająca Zasilany koszyk odporny na ciepło do linii produkcyjnej
| materiał: | Q235 |
|---|---|
| Zasilanie: | Przesuwna linia |
| Kolor: | dostosować |

